ART / Lithographs / Litograph in colors 16152001
nr 1615 2001
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 197/200. Litograph in colors, Image dimensions: 17x92 cm, outer dimensions including frame: 33x107,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 197/200. Färglitografi, bildmått: 17x92 cm, yttermått inklusive ram: 33x107 cm
3000
SEK 8200
Monday April 22 2024
at 18:20:16
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Robot)
3.800 kr
4.000 kr
6
6.200 kr
5.000 kr
6
5.200 kr (Robot)
5.400 kr
6
5.600 kr (Robot)
6.400 kr
7.000 kr
7.000 kr
7.000 kr (Robot)
8.000 kr
8.000 kr
8.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Apr 22
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson